Private Lessons (1-2 people)

Materials are provided. 

$50/hour (per person)

We recommend an hour and a half to two hours. 


Private Group Lessons (3-6 people)

Materials are provided.

$35/hour (per person).

We recommend an hour and a half to two hours. 

 

Please contact us for additional information or to schedule your private lesson.

 

 

© 2013 Shane & Sara Scribner. All rights reserved